14 Oktober 2011 / Redactie / Sponsors
Afgelopen zaterdag heeft het derde dameselftal de nieuwe trainingspakken, tassen en inloopshirts van sponsors Cafetaria De Kroon en Prudon Plastic Recycling in ontvangst mogen nemen.
Ondernemers Maria Kroes-De Kroon en Robert Prudon werden hartelijk bedankt voor deze gulle bijdrage. Er werd bovendien een belangrijke afspraak gemaakt. Dames 3 wordt geacht een top drie klassering te behalen. Lukt dit niet, dan kunnen de dames hun mouwen opstropen en als tegenprestatie de hal van Prudon Plastic Recycling aanvegen. Voor wat, hoort wat….
De promovendus had tot dusver nog geen punten in de huidige competitie. De afspraak was voor de dames afgelopen zaterdag in ieder geval voldoende motivatie, want na een 0-1 achterstand werd tegenstander SDC Putten met 4-3 te verslagen.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.