A junioren starten morgen tegen Schalkhaar

31 Augustus 2012 / Bestuur VVOG / Algemeen

De jeugd heeft de toekomst en zo geldt dat ook voor VVOG. Daarom, als aftrap, maken we nader kennis met onze mannen van de A1.

De toekomstige toppers (klik hier om ze live te kunnen zien) hebben er al een hele voorbereiding op zitten onder de bezielende leiding van trainers John Dooijewaard en Laurens Labots. Dankzij de sponsorgroep De Boterlap, Perspectief Diensten en Boonen Tweewielers was er getuige bijgaande foto ook wat tijd voor ontspanning.

Maar nu dan breekt het serieuze werk aan. We wensen de jongens en begeleiders Christ Hutten, Jan Jansen en fotograaf Herman Molenberg daarbij alle succes en zullen hen van nabij volgen.

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief