5 Oktober 2012 / Bestuurslid Voetbalzaken / Football Academy
Een echte Europacupsfeer, daar willen we in de herfstvakantie voor gaan zorgen voor de D-pupillen en jongens en meisjes van groep 7 en 8.
Alle jongens en meisjes die bij VVOG voetballen hebben hun eigen talent.
De TimeFlex Football Academy wil zorgen voor maximaal voetbalplezier en maximale talentontwikke ling.
M
Wat hebben gamen en voetballen met elkaar te maken?
Dat is gemakkelijk. Het is allebei gewoon heel leuk om te doen en bij VVOG kun je in de herfstvakantie
lekker komen voetballen.
Op dinsdagmiddag 16 oktober van 14.00uur tot 16.30 organiseert VVOG voor de D-pupillen van
onze club een Grote Football Fun Middag op Sportpark De Strokel.
Om het allemaal nog spannender te maken hebben we ook meisjes en jongens van groep 7 en 8 die nog
niet bij VVOG voetballen gevraagd.
We gaan er een echte Europacup sfeer van maken met Barcelona tegen Real Madrid, Ajax tegen Benfica,
PSV tegen Schalke en wat jij verder wilt .
Neem rustig je vader, moeder, opa en oma om aan te moedigen. Voor hen is er natuurlijk ook koffie, thee en voor jullie
natuurlijk ook nog van alles.
Geef je dus uiterlijk 14 oktober op bij Henk Drost(Hoofd Opleidingen) : henk.drost@hotmail.com.
Doe het wel snel want vol is vol !.
Met vriendelijke groet,
Fred Moll Henk Drost Willem Lubbersen
Voorzitter Jeugdcommissie Hoofd opleidingen Voorzitter TFA
De TimeFlex Football Academy is vernoemd naar haar hoofdsponsor TimeFlex Payrolling en wordt mede mogelijk gemaakt
door sponsorbijdragen van het Dolfinarium Harderwijk, Onderhoud Service Partners (O.S.P), Marinus Jansen Makelaars,
BOLD en MOTIVATIE.
Interesse om ook sponsor te worden en een bijdrage te leveren ?
Mail naar secretaris@vvog.nl en onze sponsorcommissie neemt contact met u op !!
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.