10 Oktober 2012 / Redactie / Algemeen
De B1 doet het supergoed; ze wonnen afgelopen zaterdag afgetekend met 3-1 van de nummero twee Lunteren B1. Resultaat: 18 uit 6 wedstrijden !.
Het verschil met Lunteren B1 is daardoor opgelopen tot 6 punten. De ploeg laat goed combinatievoetbal zien, zet vroeg druk en weet kansen te benutten en de wedstrijd verder goed te "lezen" zoals dat tegenwoordig zo mooi heet. Daarvoor een dikke pluim, maar uiteraard zijn ze d'r nog niet en dat weten ze zelf ook wel. Daarom, geniet van het moment en concentreer je weer op de volgende wedstrijd zaterdag uit tegen Veensche Boys.
Het leuke is verder dat steeds meer teams ook zelf beeldopnamen maken van de wedstrijden. Hieronder kunt u het verslag zien van de wedstrijd tegen Lunteren B1.
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.