Niels Groothedde van de D7 breekt pols

25 November 2012 / Redactie / Algemeen

Een mooi ingezette sliding tijdens de training van afgelopen dinsdag eindigde voor Niels in het ziekenhuis met de diagnose van een gebroken pols.

 

De gebroken pols werd in het ziekenhuis mooi gezet. De pols van Niels moet nu zes weken in het gips. Z'n teamgenoten zullen hem enorm gaan missen en hebben hem zaterdag namens het team een kist voor snoepgoed overhandigd.  We wensen Niels een spoedig herstel toe en z'n teamgenoten zien er naar uit dat hij weer snel kan voetballen. Tot, toi, toi Niels

 

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief