30 November 2012 / Redactie / Algemeen
Ja, want koud is het wel. Maar, wees gerust mijn kind. Voor de dolfijntjes en F-Leaugue maakt de Goedheiligman graag een uitzondering !
Lieve kindertjes van de dolfijntjes en F-Leauque,
Zaterdagmiddag gaan Sint en Piet ook niet jullie huisjes voorbij
Vanaf 1 uur 's middags ben je welkom in Sporthal Stadsweiden en zijn wij ook blij
Ik zou zeggen trek je beste tabberd aan
Want Piet en Ik zijn d'r op tijd, je ziet ons vanzelf staan
Neem ook nog een blije lach en een goed humeur mee
Dan vinden wij dat heel gezellig, ja Piet en ik, dus eigenlijk alle twee
Vaders en moeders mogen natuurlijk ook komen
Voordat wij weer naar Spanje gaan stomen
We zien d'r allebei naar uit jullie weer te ontmoeten
Blank of zwart, klein of groot of van die kindertjes met die mooie sproeten.
Tot Sinterzaterdagmiddag
Sint en Piet
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.