20 Februari 2008 / Redactie / Jeugd
Dit en omdat hij het goed naar zijn zin heeft bij VVOG is dan ook zijn motivatie om in zijn revalidatieperiode als hoofdtrainer van de B sectie aan de slag te gaan.
David is in het bezit van TC II en is een enthousiaste trainer met een clubgevoel!
Het totale plaatje trainersstaf voor het seizoen 2008-2009 ziet er als volgt uit:
Hoofd opleiding: Gerrit Hup
Keeperstrainer: Arend Vlieger.
Hoofdtrainer A sectie: Henk Drost.
Hoofdtrainer B sectie: David Wagensveld.
Hoofdtrainer C sectie: Gert Jan van de Wal.
Hoofdtrainer D sectie: Bertus Hagen.
Hoofdtrainer E sectie: Cor Klaassen.
Hoofdtrainer F sectie: Hartger Jansen.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.