25 September 2013 / Redactie / Algemeen
Gisteravond goed opgelet want toen zaten we met een grote groep VVOG'ers bij de bekerwedstrijd PEC Zwolle tegen Fortuna Sittard
VVOG en PEC Zwolle hebben inmiddels een Gouden Samenwerkingsovereenkomst en daarom zij we vanavond met een grote groep van de VVOG familie uitgenodigd voor de bekerwedstrijd PEC Zwolle tegen Fortuna Sittard in het IJsseldeltastadion in Zwolle.
Goed opgelet want de ballenjongens kwamnen bij ons cluppie vandaan. En verder waren er natuurlijk ouders, leiders en andere VVOG vrijwilligers die op deze manier konden genieten van de bekersfeer.
Ook een aantal VVOG businessleden waren van de partij zijn en zijn op een hele leuk manier ontvangen. Het was trouwens daar super gezellig.
Met PEC Zwolle heeft VVOG al een oude voetbaltraditie. VVOG helden als Klaas Drost en Marco Roelofsen speelden bij PEC Zwolle.
Kortom, hartstikke leuk van onze grote broer uit Zwolle en fijn dat we daar aanwezig mochten zijn.
En PEC ?. dat won met 2-0 !. Hup PEC
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.