25 Oktober 2018 / Algemeen
Meer dan een maand geleden zijn we gestart met de Grote Clubactie. Dé manier om meer inkomsten te verwerven voor onze mooie club!
We hebben natuurlijk allemaal flink ons best gedaan en verschillende teams, waaronder de JO17-1, hebben een Superlot gekocht!
De Grote Clubactie is voor alle verenigingen een hele belangrijke inkomstenbron. We vergissen ons lelijk als we denken dat we van de contributie alle onkosten van onze vereniging kunnen dekken. Het is algemeen bekend dat onze sponsorcommissie veel werk verricht om zoveel mogelijk sponsoren en daarmee geld voor VVOG op te halen. Maar zo af en toe doen we ook een beroep op onze leden. Wij bewijzen elkaar dan ook een grote dienst als iedereen dan ook een bijdrage levert. Met de inzet van alle leden en vrijwilligers kunnen we veel bereiken.
LEVER DE BOEKJES DEZE ZATERDAG 27 OKTOBER IN OP HET WEDSTRIJDSECRETARIAAT.
In dit bericht hopen wij goede afspraken met je te maken over de afronding van deze actie. Misschien is het goed om te weten dat alle loten stuk voor stuk moeten worden ingevoerd. Dat is een grote klus.
Hoe lever ik alles in:
Wij danken je alvast voor je medewerking.
Team Grote Clubactie VVOG
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.