15 Januari 2019 / Sponsorcommissie / Sponsors
Afgelopen zaterdag verzorgde De Graaf van Gelre de catering voor VVOG in het business home.
Dat betekende dus een smakelijke 3e helft van de wedstrijd VVOG - Jong FC Groningen. Een aantal gasten was niet op de hoogte van de cateringsmogelijkheden van De Graaf van Gelre dus hiermee hebben zij zich bij VVOG weer goed op de kaart gezet.
Benieuwd wat De Graaf van Gelre voor u kan betekenen?
http://www.degraafvangelre.nl/contact
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.