Goossen Luytjes en Klaas uit de Bosch vertrekken als teammanagers

25 Juni 2019 / Algemeen

Goossen Luytjes en Klaas uit de Bosch vertrekken komend seizoen als teammanagers van het eerste elftal. Beide clubmannen kunnen hun eigen werk niet meer combineren met de taak als teammanager.

Goossen en Klaas zijn een begrip op De Strokel. Ze zetten zich al jaren in voor de jeugd, activiteiten en het eerste elftal van de Groen Witten. Ze waren voorzitter en vicevoorzitter van de VVOG-jeugd en jarenlang belangrijke krachten op de achtergrond bij VVOG-1.

Het bestuur van VVOG wil Goossen en Klaas daarom bedanken voor hun tomeloze inzet voor de club. “Goossen en Klaas hebben zich voor 200% ingezet voor VVOG. Ze hebben uit echte clubliefde altijd klaar gestaan voor de vrijwilligers, spelers en de club. Het bestuur waardeert deze inzet enorm.”

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief