5 November 2009 / Bestuur VVOG / Algemeen
In verband met prijsstijgingen en accijnsverhogingen hebben we enige tijd geleden de prijs van het bier al verhoogd. Nu is duidelijk dat deze prijsstijging ook betrekking heeft op de gedestilleerde dranken.Het bestuur heeft daarom in overleg met de kantinecommissie besloten de prijs van het borreltje met directe ingang te verhogen naar € 1,50 per borrel.VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.