Nieuws rond de A-selectie.

22 Mei 2010 / Bestuur VVOG / Algemeen

Foto: Website Go Ahead Kampen
Na een aantal gesprekken heeft Eltjo Gnodde afgelopen week besloten om het komende seizoen weer uit te komen voor VVOG. Zoals velen wel weten heeft Eltjo Gnodde zijn roots bij VVOG liggen. Hij speelde in de diverse jeugdteams alvorens de overstap te maken naar de betaalde voetbalorganisatie FC Zwolle. Hier speelde hij meerdere jaren in de diverse teams.Dit seizoen kwam hij uit voor de hoofdklasser Go Ahead Kampen. Wij wensen Eltjo komend seizoen heel veel (voetbal)plezier en succes.
Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief