8 November 2012 / Redactie / Algemeen
Hij begon 3 jaar geleden bij de Dolfijntjes en speelt nu als echte ausputzer bij de F1. Geen wonder dat Jan Vertongen z'n favoriete speler is.
Maar met corners vindt hij het leuk om mee naar voren te gaan.
Het leukste aan VVOG is dat hij samen met zijn broertje in de F1 speelt. Na de wedstrijd kijkt hij met zijn broertje en zus bij zijn trainers Stijn en Eric die in het 2e spelen. Ook kijkt hij iedere thuiswedstrijd bij het 1e.
Zijn favoriete club is Ajax, maar hij heeft een seizoenskaart bij PEC Zwolle. Dus morgen bij de wedstrijd PEC tegen Ajax kan hij bij ieder doelpunt juichen. Op tv kijkt hij graag naar de samenvattingen van Studiosport.
Later hoopt Rens prof voetballer te worden. Veel tijd voor hobby’s naast voetballen heeft hij niet maar in de zomer gaat hij graag varen met de boot en waterskiën.
De uitslag van de wedstrijd wordt 4-1 voor VVOG!
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.