29 Januari 2012 / Jeugdcommissie / Jeugd
Je droom komt uit: Trainen als een echte Ajax-speler! Ben je tussen de 6 en 16 jaar en wil je echte Ajax training krijgen van echte Ajax Clinics trainers? Schrijf je dan nu in via www.ajaxclinics.nl voor de Ajax voetbalclinic op dinsdag 1 mei op de velden van Sportpark de Strokel. Beleef hier hoe het is om een echte Ajax-speler te zijn!
Alle deelnemers worden ingedeeld in teams op basis van leeftijd en niveau. Hierop wordt de oefenstof aangepast zodat iedereen zoveel mogelijk leert. Zodoende zijn niet alle trainingen gelijk maar wel altijd gebaseerd op de unieke Ajax-trainingsmethodiek en –stijl. Bovendien staan in de oefenstof van de Ajax Clinics deze meivakantie de bewegingen van de Ajacieden Christian Eriksen, Nicolai Boilesen en Miralem Sulejmani centraal. Daar kun jij straks bij je eigen team flink mee scoren!
Behalve deze unieke Ajax-ervaring krijg je deze dag ook een origineel Adidas Ajax trainingsshirt, een Ajax Camps & Clinics bal en een Ajax certificaat van deelname mee naar huis.
Wil jij hier meer van weten? Ga dan naar www.ajaxclinics.nl.
Tot ziens op 1 mei bij VVOG.
Het aftellen is begonnen! Op donderdag 1 mei gaat de Ajax Clinic bij VVOG Harderwijk van start, en er zijn nog maar een beperkt aantal plekken beschikbaar!
Openstaande vacatures: VVOG Harderwijk zoekt jou! We zijn op zoek naar een Scout voor de Jeugdteams en een enthousiaste Jeugdcoördinator voor de JO10/JO11.
We zijn voor de Walibi Cup dringend opzoek naar hulp voor achter de bar en in de keuken op zondag 4 mei en op zondag 8 juni.