Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | Unicum JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-3 | FC Horst JO10-2 | 8 - 6 | |
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
09:45 | Hoevelaken JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Nunspeet JO10-5 | 4 - 9 | |
09:00 | FC Horst JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO10-8 | DOS Kampen JO10-6 | 0 - 11 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | Batavia '90 JO9-1 | 4 - 7 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Lunteren JO9-1 | 4 - 5 | |
08:30 | Batavia '90 JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | BAS JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
08:45 | DVS'33 Ermelo JO9-7 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | Swift '64 JO9-1 | 5 - 5 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | Batavia '90 JO9-5 | 5 - 4 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-8 | Zeewolde JO9-6 | 4 - 8 | |
10:30 | Zeewolde JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
09:00 | FC Horst JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Lelystad '67 JO8-1 | 5 - 5 | |
11:15 | asv Dronten JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
08:30 | DOS Kampen JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
10:00 | Veensche Boys JO8-4 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-5 | Hierden JO8-2 | 4 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-6 | SDC Putten JO8-4 | 0 - 4 | |
13:10 | WVF VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | 5 - 0 | |
12:15 | Nunspeet MO20-1 (9-tal) | VVOG Harderwijk MO20-1 | 2 - 8 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:30 | DVS Ermelo JO12 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Afgelast |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:15 | HTC JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | ||
18:00 | Nunspeet JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
18:00 | Nunspeet JO10-2/3 | VVOG Harderwijk JO10-3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | Sporting Almere JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
11:00 | Robur et Velocitas 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 1 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
11:00 | Sparta Nijkerk JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | VIOS Vaassen JO17-1 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Berkum JO15-1 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Groen Wit JO15-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | DVS Ermelo JO15-3 | Afgelast | |
10:00 | DVS'33 Ermelo JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 4 - 0 | |
09:45 | Roda'46 JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Roda'46 JO14-5 | Afgelast | |
10:00 | DOVO JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO13-2 | AFC Quick 1890 JO13-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Zwart Wit '63 JO12-1 | Afgelast | |
09:00 | SDC Putten JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Afgelast | |
08:45 | Zwart Wit '63 JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-4 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDV Barneveld JO11-1 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | DVS'33 Ermelo JO11-2 | Afgelast | |
08:45 | Zwart Wit '63 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Afgelast | |
10:00 | Stroe JO11-2JM | VVOG Harderwijk JO11-4 | Afgelast | |
09:00 | Elspeet JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 3 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | SDV Barneveld JO11-5 | Afgelast |