Competitiegegevens
0290 Onder 10 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 04
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Sparta Nijkerk JO10-9 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-4 |
SDC Putten JO10-3 |
|
20 april 2024 |
10:15 |
SDC Putten JO10-3 |
Hoevelaken JO10-4 |
Afgelast |
09:00 |
FC Horst JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-4 |
Sparta Nijkerk JO10-9 |
|
13 april 2024 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO10-9 |
Hoevelaken JO10-4 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Veensche Boys JO10-4 |
Afgelast |
09:00 |
FC Horst JO10-3 |
SDC Putten JO10-3 |
|
06 april 2024 |
10:15 |
SDC Putten JO10-3 |
Sparta Nijkerk JO10-9 |
|
09:45 |
Hoevelaken JO10-4 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-4 |
FC Horst JO10-3 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 16:11.
0266 Onder 10 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 35
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
10:00 |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
10:00 |
FC Horst JO10-3 |
Unicum JO10-3 |
|
09:55 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Lelystad '67 JO10-5 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-5JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
09 maart 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
asv Dronten JO10-5JM |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
FC Horst JO10-3 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-5 |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
|
08:30 |
Unicum JO10-3 |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
02 maart 2024 |
10:00 |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
Unicum JO10-3 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-5JM |
FC Horst JO10-3 |
|
09:40 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Lelystad '67 JO10-5 |
|
24 februari 2024 |
09:00 |
FC Horst JO10-3 |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-7JM |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-5 |
asv Dronten JO10-5JM |
|
10 februari 2024 |
10:00 |
Unicum JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
03 februari 2024 |
10:00 |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
FC Horst JO10-3 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-5JM |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-5 |
Unicum JO10-3 |
|
27 januari 2024 |
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
Lelystad '67 JO10-5 |
|
09:30 |
Unicum JO10-3 |
asv Dronten JO10-5JM |
|
09:00 |
FC Horst JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-3JM |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
|
20 januari 2024 |
11:15 |
sv Reaal Dronten JO10-3JM |
asv Dronten JO10-5JM |
Afgelast |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Afgelast |
09:00 |
Unicum JO10-3 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-5 |
FC Horst JO10-3 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 16:11.
0273 Onder 10 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 40
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
VSCO '61 JO10-3JM |
|
08:30 |
ESC JO10-2 |
Epe JO10-3JM |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
09 december 2023 |
10:30 |
OWIOS JO10-2 |
VSCO '61 JO10-3JM |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
ESC JO10-2 |
|
09:00 |
Epe JO10-3JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
02 december 2023 |
09:30 |
VSCO '61 JO10-3JM |
Epe JO10-3JM |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
OWIOS JO10-2 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Nunspeet JO10-7JM |
Afgelast |
25 november 2023 |
10:30 |
Epe JO10-3JM |
OWIOS JO10-2 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
VSCO '61 JO10-3JM |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
ESC JO10-2 |
Afgelast |
18 november 2023 |
10:30 |
OWIOS JO10-2 |
ESC JO10-2 |
|
09:00 |
Epe JO10-3JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
11 november 2023 |
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
OWIOS JO10-2 |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
VSCO '61 JO10-3JM |
|
08:30 |
ESC JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
04 november 2023 |
10:30 |
OWIOS JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
09:30 |
VSCO '61 JO10-3JM |
ESC JO10-2 |
|
09:00 |
Epe JO10-3JM |
't Harde JO10-2JM |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 16:10.
0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 44*
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
10:00 |
Nunspeet JO10-6JM |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
ESC JO10-5JM |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
't Harde JO10-2JM |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
ESC JO10-4 |
|
07 oktober 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
FC Horst MO10-2 |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-4 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
30 september 2023 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-6JM |
ESC JO10-5JM |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
ESC JO10-4 |
|
23 september 2023 |
11:15 |
Nunspeet JO10-7JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
't Harde JO10-2JM |
|
10:15 |
ESC JO10-4 |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
FC Horst MO10-2 |
|
16 september 2023 |
10:15 |
ESC JO10-5JM |
ESC JO10-4 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Nunspeet JO10-6JM |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
't Harde JO10-2JM |
|
09 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
ESC JO10-5JM |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-6JM |
FC Horst MO10-2 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
ESC JO10-4 |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
02 september 2023 |
10:15 |
FC Horst MO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-4 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
't Harde JO10-2JM |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 16:11.