Competitiegegevens
0289 Onder 11 (4e fase) 3e klasse (4e fase) 19
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
11:30 |
Hierden JO11-2 |
Zeewolde JO11-5 |
3 - 4 |
04 mei 2024 |
09:00 |
DSV '61 JO11-3 |
Zeewolde JO11-5 |
3 - 7 |
20 april 2024 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
2 - 5 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Elspeet JO11-1 |
4 - 5 |
13 april 2024 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
DSV '61 JO11-3 |
7 - 3 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
Zeewolde JO11-5 |
9 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 4 |
06 april 2024 |
09:00 |
DSV '61 JO11-3 |
Elspeet JO11-1 |
2 - 7 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Hierden JO11-2 |
3 - 5 |
08:30 |
Zeewolde JO11-5 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
10 - 6 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 09:11.
0270 Onder 11 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 13
Stand
Uitslagen
30 maart 2024 |
09:30 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
EFC '58 JO11-1 |
Afgelast |
16 maart 2024 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
2 - 9 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Zeewolde JO11-4 |
2 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
FC Horst JO11-2 |
7 - 5 |
09 maart 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO11-4 |
EFC '58 JO11-1 |
5 - 1 |
10:15 |
FC Horst JO11-2 |
Nunspeet JO11-3JM |
2 - 3 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
9 - 2 |
02 maart 2024 |
09:30 |
EFC '58 JO11-1 |
FC Horst JO11-2 |
6 - 1 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
Zeewolde JO11-4 |
3 - 4 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Nunspeet JO11-3JM |
3 - 4 |
10 februari 2024 |
11:15 |
Zeewolde JO11-4 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
4 - 1 |
10:00 |
Nunspeet JO11-3JM |
EFC '58 JO11-1 |
1 - 1 |
10:00 |
FC Horst JO11-2 |
Elspeet JO11-1 |
1 - 6 |
03 februari 2024 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
Nunspeet JO11-3JM |
5 - 4 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
FC Horst JO11-2 |
8 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
EFC '58 JO11-1 |
5 - 5 |
27 januari 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
4 - 3 |
10:00 |
EFC '58 JO11-1 |
Elspeet JO11-1 |
10 - 0 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
0 - 12 |
20 januari 2024 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO11-3 |
EFC '58 JO11-1 |
|
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
3 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO11-4 |
FC Horst JO11-2 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 09:11.
0269 Onder 11 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 02
Stand
Uitslagen
13 januari 2024 |
09:30 |
Unicum JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
4 - 2 |
16 december 2023 |
10:30 |
Zeewolde JO11-4 |
FC Horst JO11-2 |
5 - 0 |
10:00 |
EFC '58 JO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
4 - 6 |
09:45 |
Unicum JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
6 - 2 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
4 - 6 |
12 december 2023 |
18:30 |
Zeewolde JO11-4 |
Elspeet JO11-1 |
4 - 6 |
18:15 |
EFC '58 JO11-1 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
1 - 0 |
09 december 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
Unicum JO11-4 |
2 - 5 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
EFC '58 JO11-1 |
2 - 4 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
7 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zeewolde JO11-4 |
4 - 11 |
02 december 2023 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
FC Horst JO11-2 |
Afgelast |
25 november 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
0 - 4 |
09:15 |
EFC '58 JO11-1 |
Zeewolde JO11-4 |
4 - 7 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
Unicum JO11-4 |
3 - 4 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
6 - 3 |
18 november 2023 |
10:00 |
FC Horst JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
3 - 4 |
09:45 |
Unicum JO11-4 |
EFC '58 JO11-1 |
6 - 4 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
Zeewolde JO11-4 |
4 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
Elspeet JO11-1 |
2 - 2 |
11 november 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
2 - 3 |
10:30 |
Zeewolde JO11-4 |
Unicum JO11-4 |
9 - 6 |
09:00 |
Elspeet JO11-1 |
FC Horst JO11-2 |
1 - 9 |
09:00 |
EFC '58 JO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
6 - 3 |
04 november 2023 |
10:00 |
FC Horst JO11-2 |
EFC '58 JO11-1 |
Afgelast |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-3 |
Unicum JO11-4 |
0 - 6 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-5 |
Zeewolde JO11-4 |
1 - 11 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Elspeet JO11-1 |
3 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 09:11.
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 20
Stand
Uitslagen
21 oktober 2023 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
FC Horst JO11-2 |
3 - 7 |
14 oktober 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
6 - 6 |
10:00 |
FC Horst JO11-2 |
Zeewolde JO11-8JM |
|
09:00 |
Hierden JO11-2 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Zeewolde JO11-6 |
2 - 13 |
07 oktober 2023 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
FC Horst JO11-2 |
3 - 6 |
08:30 |
Zeewolde JO11-6 |
Hierden JO11-2 |
5 - 4 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
15 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
0 - 11 |
30 september 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
8 - 1 |
10:15 |
Zeewolde JO11-6 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 1 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
3 - 7 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 15 |
23 september 2023 |
11:00 |
Zeewolde JO11-8JM |
Hierden JO11-2 |
0 - 9 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Zeewolde JO11-6 |
7 - 1 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
8 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
FC Horst JO11-2 |
7 - 5 |
16 september 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
Zeewolde JO11-6 |
8 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Hierden JO11-2 |
1 - 10 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zeewolde JO11-8JM |
11 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 2 |
09 september 2023 |
10:15 |
Zeewolde JO11-6 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
7 - 13 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
4 - 6 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 1 |
02 september 2023 |
09:00 |
FC Horst JO11-2 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
11 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Hierden JO11-2 |
3 - 6 |
08:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
Nunspeet JO11-3JM |
1 - 16 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zeewolde JO11-6 |
3 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 09:11.