Competitiegegevens
0388 Onder 15 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 5
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
11:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
VVOP JO15-1 |
|
11:15 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
|
09:00 |
Epe JO15-1 |
Columbia JO15-1 |
4 - 3 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
WSV JO15-2 |
3 - 1 |
04 mei 2024 |
11:00 |
Lunteren JO15-1 |
WSV JO15-2 |
2 - 4 |
20 april 2024 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
SDV Barneveld JO15-2 |
1 - 0 |
10:15 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
5 - 3 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
Columbia JO15-1 |
1 - 1 |
09:00 |
Oene JO15-1 |
VVOP JO15-1 |
1 - 4 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
8 - 0 |
18 april 2024 |
19:00 |
Oene JO15-1 |
Columbia JO15-1 |
0 - 1 |
13 april 2024 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
1 - 2 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
VVOP JO15-1 |
0 - 1 |
11:30 |
WSV JO15-2 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
0 - 2 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-2 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
2 - 3 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
Oene JO15-1 |
0 - 3 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Lunteren JO15-1 |
0 - 1 |
06 april 2024 |
13:00 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
|
12:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
WSV JO15-2 |
1 - 3 |
11:00 |
Lunteren JO15-1 |
Epe JO15-1 |
0 - 1 |
10:15 |
VVOP JO15-1 |
SDV Barneveld JO15-2 |
1 - 0 |
10:15 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
Columbia JO15-1 |
4 - 0 |
09:45 |
Oene JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
0 - 4 |
30 maart 2024 |
10:00 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
1 - 6 |
23 maart 2024 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
VVOP JO15-1 |
1 - 1 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
4 - 3 |
11:00 |
WSV JO15-2 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
0 - 1 |
09:00 |
Lunteren JO15-1 |
Oene JO15-1 |
2 - 1 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
8 - 3 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
1 - 1 |
16 maart 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
Columbia JO15-1 |
3 - 1 |
11:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
Epe JO15-1 |
1 - 4 |
11:25 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
Lunteren JO15-1 |
1 - 3 |
10:15 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
4 - 0 |
10:15 |
VVOP JO15-1 |
WSV JO15-2 |
0 - 0 |
10:00 |
Oene JO15-1 |
SDV Barneveld JO15-2 |
1 - 2 |
09 maart 2024 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
SDV Barneveld JO15-2 |
0 - 2 |
11:00 |
WSV JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
0 - 0 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
2 - 0 |
09:00 |
Lunteren JO15-1 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
4 - 0 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
VVOP JO15-1 |
6 - 1 |
02 maart 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 0 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-2 |
WSV JO15-2 |
0 - 2 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
2 - 1 |
10:15 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
Lunteren JO15-1 |
6 - 0 |
10:15 |
VVOP JO15-1 |
Epe JO15-1 |
2 - 3 |
28 februari 2024 |
19:30 |
Epe JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
3 - 0 |
24 februari 2024 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
Oene JO15-1 |
4 - 1 |
09:00 |
Lunteren JO15-1 |
VVOP JO15-1 |
1 - 2 |
10 februari 2024 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
SDV Barneveld JO15-2 |
2 - 2 |
03 februari 2024 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
Lunteren JO15-1 |
2 - 1 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 2 |
11:45 |
VVOP JO15-1 |
Sparta Nijkerk JO15-2 |
4 - 2 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-2 |
Epe JO15-1 |
0 - 4 |
10:15 |
Blauw Geel '55 JO15-1 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
0 - 1 |
10:15 |
Oene JO15-1 |
WSV JO15-2 |
0 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 12:11.
0387 Onder 15 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 06
Stand
Uitslagen
27 januari 2024 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 1 |
20 januari 2024 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
't Harde JO15-1JM |
Afgelast |
16 december 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 2 |
11:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
Epe JO15-1 |
1 - 3 |
10:30 |
DSV '61 JO15-1 |
WSV JO15-2 |
0 - 0 |
09 december 2023 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
1 - 0 |
11:00 |
WSV JO15-2 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
2 - 1 |
10:15 |
't Harde JO15-1JM |
Epe JO15-1 |
1 - 14 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
DSV '61 JO15-1 |
1 - 2 |
02 december 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
't Harde JO15-1JM |
Afgelast |
10:30 |
DSV '61 JO15-1 |
Columbia JO15-1 |
1 - 3 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
WSV JO15-2 |
3 - 2 |
25 november 2023 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
4 - 5 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
DSV '61 JO15-1 |
1 - 2 |
12:00 |
WSV JO15-2 |
't Harde JO15-1JM |
3 - 6 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Epe JO15-1 |
1 - 5 |
18 november 2023 |
10:30 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
0 - 1 |
09:45 |
WSV JO15-2 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 3 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
Columbia JO15-1 |
0 - 3 |
08:30 |
't Harde JO15-1JM |
DSV '61 JO15-1 |
1 - 4 |
11 november 2023 |
14:00 |
Columbia JO15-1 |
WSV JO15-2 |
1 - 0 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
Epe JO15-1 |
0 - 0 |
10:30 |
DSV '61 JO15-1 |
csv Apeldoorn JO15-2 |
3 - 1 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
't Harde JO15-1JM |
4 - 1 |
04 november 2023 |
12:00 |
WSV JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
3 - 3 |
10:00 |
't Harde JO15-1JM |
csv Apeldoorn JO15-2 |
0 - 3 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Columbia JO15-1 |
1 - 2 |
09:00 |
Epe JO15-1 |
DSV '61 JO15-1 |
7 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 12:20.
0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
12:45 |
asv Dronten JO15-2 |
BAS JO15-1JM |
2 - 4 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
Batavia '90 JO15-1 |
3 - 0 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Urk JO15-2 |
5 - 2 |
08:30 |
Zeewolde JO15-2 |
Hierden JO15-1 |
3 - 2 |
07 oktober 2023 |
12:15 |
Urk JO15-2 |
Zeewolde JO15-2 |
1 - 2 |
11:05 |
Batavia '90 JO15-1 |
asv Dronten JO15-2 |
6 - 2 |
11:00 |
BAS JO15-1JM |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
3 - 4 |
09:45 |
Hierden JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
1 - 6 |
03 oktober 2023 |
19:30 |
Urk JO15-2 |
asv Dronten JO15-2 |
12 - 2 |
30 september 2023 |
12:35 |
asv Dronten JO15-2 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
1 - 9 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
Urk JO15-2 |
6 - 1 |
09:00 |
Zeewolde JO15-2 |
Batavia '90 JO15-1 |
4 - 1 |
09:00 |
Hierden JO15-1 |
BAS JO15-1JM |
1 - 4 |
23 september 2023 |
12:50 |
Batavia '90 JO15-1 |
Hierden JO15-1 |
3 - 1 |
11:15 |
BAS JO15-1JM |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
0 - 9 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Zeewolde JO15-2 |
3 - 2 |
16 september 2023 |
12:15 |
Urk JO15-2 |
BAS JO15-1 |
4 - 2 |
11:20 |
asv Dronten JO15-2 |
Hierden JO15-1 |
0 - 4 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
Batavia '90 JO15-1 |
4 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
2 - 6 |
09 september 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
asv Dronten JO15-2 |
13 - 0 |
10:00 |
Batavia '90 JO15-1 |
Urk JO15-2 |
3 - 5 |
09:00 |
Hierden JO15-1 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
2 - 2 |
09:00 |
Zeewolde JO15-2 |
BAS JO15-1 |
7 - 2 |
02 september 2023 |
12:30 |
asv Dronten JO15-2 |
Zeewolde JO15-2 |
0 - 8 |
12:15 |
Urk JO15-2 |
Hierden JO15-1 |
4 - 2 |
11:00 |
BAS JO15-1 |
Batavia '90 JO15-1 |
2 - 3 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-2JM |
2 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 12:11.