Login
Registreren
Home
Nieuws
Media
VVOG TV
Persbeleid
Communicatie & huisstijl
Clubinformatie
Historie
Oude foto's
Seizoen 1996 - 1997
Beleid
Alcoholbeleid
Anti-discriminatie en anti-racisme beleid
Gedragscode
Huishoudelijk Reglement
Jubilarissen
Opruimen velden
Kledingbeleid
Kleedkamer
Pest protocol
Privacy Policy
Rookbeleid VVOG
Shake Hands
Statuten
Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)
Vuurwerkverbod & toezicht
Doelstellingen
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie 2023-2024
Ondersteunend lid
Lidmaatschap opzeggen
Organisatie
Bestuur
Coördinatie voetbalzaken
Coördinatie organisatiezaken
Jeugd
Meiden-vrouwen
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Ondersteuning
Vertrouwenspersoon
Ereleden / leden van verdienste
Voetbalafdelingen
Voetbalschool Dolfijn
Jeugdvoetbal
Algemene info jeugd
Handige links
Teamafspraken
Taakomschrijving teamleider
Seniorenvoetbal
Meiden-Vrouwen
Walking football
Vrijwilligers
Nieuws
Vrijwilligersfuncties & taken
Scholing & activiteiten
Zes vragen over de vrijwilligersbijdrage
Aanmelden
In de schijnwerpers
Vrijwilligerscommissie
Fysiotherapie
Kalender
Route
Contact
Teams
Overzicht Teams
Trainingsschema
Voetbal Academie
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Toernooien
Tegenstanders
Sponsors
Sponsorcommissie
Sponsormogelijkheden
Sponsorpakketten
Eenmalige sponsoring
Teamsponsoring
Overzicht sponsoren
Businesshome
Sponsor nieuws
ZAVO
Nieuws
Bestuur ZAVO
Lidmaatschap
Binding & support
Fanshop
Supportersbus
VVOG JO17-3
Home
Teams
Menu teampagina
Teampagina
Team / Spelers
Programma
Uitslagen
Competitie gegevens
Tegenstanders
Toernooien
Historie
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
2022-2023
Tegenstanders
Tegenstanders van VVOG JO17-3 welke in de competitie en/of beker zijn ingedeeld.
0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05
Go Ahead Kampen JO17-3
Hulshorst JO17-1JM
SEH JO17-2
Unicum JO17-3
VVOG Harderwijk JO17-3
WHC JO17-2
WVF JO17-3
0383 Onder 17 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 12
asv Dronten JO17-5
ESC JO17-2
't Harde JO17-2
Hulshorst JO17-1JM
Swift '64 JO17-2
VVOG Harderwijk JO17-3
Zeewolde JO17-3
0682 Onder 17 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 03
csv Apeldoorn JO17-4
EFC '58 JO17-1
ESC JO17-2
FC Horst JO17-2
't Harde JO17-2
Hoevelaken JO17-2
SV Otterlo JO17-1
SDV Barneveld JO17-3
Sparta Nijkerk JO17-5
VIOS V. JO17-1
VVOG Harderwijk JO17-3
Zeewolde JO17-3