Competitiegegevens
0519 Mannen Zondag reserve 7e klasse 33
Stand
Programma
Uitslagen
20 mei 2024 |
10:30 |
WWNA 4 |
VVOG Harderwijk 4 |
|
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
V en L 4 |
|
10:00 |
SHE 3 |
SV CCW '16 3 |
|
10:00 |
Loenermark 5 |
Emst 4 |
|
10:00 |
Terwolde 3 |
KCVO 5 |
|
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
Robur et Velocitas 3 |
|
16 mei 2024 |
19:30 |
V en L 4 |
Voorwaarts T 7 |
5 - 2 |
12 mei 2024 |
11:30 |
V en L 4 |
SHE 3 |
4 - 2 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
SC Klarenbeek 4 |
3 - 0 |
10:00 |
VVOG Harderwijk 4 |
Terwolde 3 |
1 - 4 |
10:00 |
Emst 4 |
Voorwaarts T 7 |
3 - 1 |
09:30 |
KCVO 5 |
Loenermark 5 |
3 - 1 |
05 mei 2024 |
12:00 |
Loenermark 5 |
KCVO 5 |
1 - 3 |
10:00 |
Terwolde 3 |
Emst 4 |
3 - 2 |
10:00 |
SHE 3 |
VVOG Harderwijk 4 |
|
01 mei 2024 |
20:00 |
KCVO 5 |
WWNA 4 |
5 - 2 |
28 april 2024 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
VVOG Harderwijk 4 |
3 - 1 |
10:30 |
V en L 4 |
Terwolde 3 |
2 - 3 |
21 april 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
SHE 3 |
1 - 5 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
SC Klarenbeek 4 |
4 - 2 |
10:30 |
V en L 4 |
Robur et Velocitas 3 |
4 - 2 |
10:00 |
Emst 4 |
Terwolde 3 |
4 - 2 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
Loenermark 5 |
1 - 4 |
18 april 2024 |
20:00 |
KCVO 5 |
Terwolde 3 |
3 - 2 |
17 april 2024 |
19:30 |
Loenermark 5 |
V en L 4 |
4 - 0 |
14 april 2024 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
SV CCW '16 3 |
4 - 0 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
VVOG Harderwijk 4 |
2 - 3 |
10:30 |
WWNA 4 |
Emst 4 |
2 - 1 |
10:00 |
Terwolde 3 |
Loenermark 5 |
2 - 4 |
10:00 |
SHE 3 |
KCVO 5 |
0 - 5 |
11 april 2024 |
20:00 |
WWNA 4 |
KCVO 5 |
0 - 5 |
07 april 2024 |
12:00 |
Loenermark 5 |
WWNA 4 |
8 - 2 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
V en L 4 |
5 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
Robur et Velocitas 3 |
1 - 3 |
09:30 |
KCVO 5 |
SC Klarenbeek 4 |
10 - 0 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
Terwolde 3 |
0 - 6 |
01 april 2024 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
Loenermark 5 |
1 - 2 |
10:00 |
Terwolde 3 |
WWNA 4 |
6 - 0 |
10:00 |
SHE 3 |
V en L 4 |
3 - 2 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
Emst 4 |
1 - 2 |
24 maart 2024 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
Voorwaarts T 7 |
4 - 2 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
KCVO 5 |
2 - 5 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
Emst 4 |
0 - 4 |
10:30 |
V en L 4 |
VVOG Harderwijk 4 |
3 - 0 |
10:00 |
SHE 3 |
Loenermark 5 |
0 - 1 |
17 maart 2024 |
12:00 |
Loenermark 5 |
SC Klarenbeek 4 |
8 - 1 |
10:00 |
VVOG Harderwijk 4 |
SV CCW '16 3 |
0 - 2 |
10:00 |
Emst 4 |
Robur et Velocitas 3 |
2 - 3 |
10:00 |
Terwolde 3 |
SHE 3 |
2 - 1 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
WWNA 4 |
2 - 0 |
09:30 |
KCVO 5 |
V en L 4 |
3 - 2 |
10 maart 2024 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
Loenermark 5 |
2 - 0 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
KCVO 5 |
3 - 3 |
10:30 |
V en L 4 |
Emst 4 |
1 - 5 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
Terwolde 3 |
0 - 9 |
10:00 |
VVOG Harderwijk 4 |
Voorwaarts T 7 |
1 - 1 |
10:00 |
SHE 3 |
WWNA 4 |
0 - 0 |
03 maart 2024 |
11:30 |
WWNA 4 |
SC Klarenbeek 4 |
3 - 4 |
10:00 |
Terwolde 3 |
Robur et Velocitas 3 |
3 - 2 |
10:00 |
Emst 4 |
SV CCW '16 3 |
1 - 7 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
SHE 3 |
2 - 1 |
09:30 |
KCVO 5 |
VVOG Harderwijk 4 |
8 - 0 |
25 februari 2024 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
WWNA 4 |
5 - 1 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
SHE 3 |
1 - 3 |
09:30 |
KCVO 5 |
Voorwaarts T 7 |
5 - 1 |
18 februari 2024 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
Robur et Velocitas 3 |
0 - 4 |
10:00 |
Emst 4 |
Loenermark 5 |
0 - 3 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
VVOG Harderwijk 4 |
4 - 3 |
04 februari 2024 |
12:00 |
Loenermark 5 |
VVOG Harderwijk 4 |
4 - 0 |
11:30 |
WWNA 4 |
V en L 4 |
1 - 2 |
10:00 |
Emst 4 |
KCVO 5 |
2 - 4 |
10:00 |
Terwolde 3 |
SV CCW '16 3 |
4 - 2 |
10:00 |
SHE 3 |
Robur et Velocitas 3 |
2 - 1 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
SC Klarenbeek 4 |
2 - 1 |
28 januari 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
SC Klarenbeek 4 |
4 - 1 |
12:00 |
Loenermark 5 |
Terwolde 3 |
4 - 3 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
Robur et Velocitas 3 |
1 - 0 |
10:00 |
Emst 4 |
WWNA 4 |
2 - 1 |
09:30 |
KCVO 5 |
SHE 3 |
4 - 2 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
V en L 4 |
1 - 6 |
21 januari 2024 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
VVOG Harderwijk 4 |
1 - 1 |
17 december 2023 |
12:00 |
Loenermark 5 |
Voorwaarts T 7 |
6 - 1 |
10:30 |
V en L 4 |
SC Klarenbeek 4 |
6 - 1 |
10 december 2023 |
11:30 |
WWNA 4 |
SV CCW '16 3 |
1 - 2 |
03 december 2023 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
Voorwaarts T 7 |
2 - 0 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
SHE 3 |
3 - 0 |
26 november 2023 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
V en L 4 |
4 - 4 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
SV CCW '16 3 |
0 - 3 |
19 november 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
KCVO 5 |
0 - 6 |
11:30 |
WWNA 4 |
SHE 3 |
0 - 1 |
10:00 |
Terwolde 3 |
V en L 4 |
6 - 2 |
12 november 2023 |
11:30 |
WWNA 4 |
Loenermark 5 |
1 - 6 |
10:30 |
V en L 4 |
SV CCW '16 3 |
0 - 5 |
10:00 |
Terwolde 3 |
Voorwaarts T 7 |
3 - 1 |
10:00 |
SHE 3 |
Emst 4 |
1 - 1 |
05 november 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
V en L 4 |
0 - 11 |
12:00 |
Loenermark 5 |
SHE 3 |
5 - 1 |
10:00 |
Emst 4 |
SC Klarenbeek 4 |
4 - 0 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
SV CCW '16 3 |
4 - 1 |
09:30 |
KCVO 5 |
Robur et Velocitas 3 |
5 - 2 |
29 oktober 2023 |
11:30 |
WWNA 4 |
Voorwaarts T 7 |
0 - 4 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
Emst 4 |
3 - 2 |
10:30 |
V en L 4 |
KCVO 5 |
2 - 7 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
Loenermark 5 |
1 - 5 |
10:00 |
SHE 3 |
Terwolde 3 |
1 - 1 |
22 oktober 2023 |
10:30 |
SC Klarenbeek 4 |
Voorwaarts T 7 |
0 - 4 |
15 oktober 2023 |
12:00 |
Loenermark 5 |
Robur et Velocitas 3 |
9 - 0 |
10:00 |
Emst 4 |
V en L 4 |
2 - 0 |
10:00 |
Terwolde 3 |
SC Klarenbeek 4 |
2 - 2 |
09:30 |
KCVO 5 |
SV CCW '16 3 |
9 - 2 |
08 oktober 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
KCVO 5 |
|
11:30 |
SC Klarenbeek 4 |
WWNA 4 |
1 - 3 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
Emst 4 |
1 - 6 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
Terwolde 3 |
0 - 2 |
10:30 |
V en L 4 |
Loenermark 5 |
1 - 6 |
10:00 |
SHE 3 |
Voorwaarts T 7 |
6 - 0 |
01 oktober 2023 |
12:00 |
Loenermark 5 |
SV CCW '16 3 |
8 - 4 |
11:30 |
WWNA 4 |
Robur et Velocitas 3 |
1 - 0 |
10:00 |
Emst 4 |
VVOG Harderwijk 4 |
5 - 0 |
10:00 |
SHE 3 |
SC Klarenbeek 4 |
2 - 0 |
09:30 |
Voorwaarts T 7 |
KCVO 5 |
1 - 5 |
24 september 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
Loenermark 5 |
1 - 12 |
11:00 |
SV CCW '16 3 |
Terwolde 3 |
2 - 4 |
11:00 |
Robur et Velocitas 3 |
SHE 3 |
1 - 0 |
10:30 |
V en L 4 |
WWNA 4 |
3 - 2 |
09:30 |
KCVO 5 |
Emst 4 |
2 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-05-2024 om 17:41.
Mannen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 36
Stand
Uitslagen
17 september 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 4 |
Veensche Boys 2 |
1 - 1 |
10 september 2023 |
11:00 |
Veensche Boys 2 |
Noord Veluwe Boys 2 |
1 - 4 |
03 september 2023 |
11:00 |
Noord Veluwe Boys 2 |
VVOG Harderwijk 4 |
14 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-05-2024 om 17:41.